This his website link .


 معرفی محصولات

محصولات شرکت های شن سازان هراز، معین پویندگان و ریگ سازان به شرح زیر می باشد :

ماسه بادی

 ماسه طبیعی

شن های بادامی

شن های نخودی

ماسه شکسته

ماسه های کفی

ماسه های طبیعی شسته

ماسه شکسته شسته

شرح برخی از محصولات :

شکسته و کفی شکسته: ترکیباتی هستند از ماسه شکسته و درصدی خاک که بیشتر برای کارهای کاشی کاری و دیوار کشی و سنگ کاری مورد مصرف دارند.

دوبارشور06:ماسه ای است استاندارد مطابق با استاندارد302ایران با ترکیبی صحیح در دانه بندی و قطر بزرگترین دانه های موجود در آن از6/0میلیمتر تجاوز نمی کند، عاری از هرگونه خاک می باشد بوسیله پمپ وسیلکون و با حجم سیصد مترمکعب شستشو انجام می شود و برای تمامی مصارف بتن ریزی و قطعات بتنی می باشد. 

دوبار شور 08: این ماسه با ترکیب دانه بندی مناسب مطابق جداول استاندارد بدلیل دوبار شستشو گاهاً خاک زدائی شده و قطر بزرگترین دانه آن از 8/0 میلیمتر تجاوز نمی کند.

این ماسه برای ساخت بتن استاندارد و بلوک های سیمانی گاهاً مناسب می باشد.

شن بادامی: سنگ دانه هایی هستند که قطر آن چنانچه از نامش پیداست در حدود یک بادام می باشد این شن به حالت طبیعی یا شکسته در اثر غربال کردن تولید می شود و پس از شستشو به بازار مصرف عرضه میگردد و مورد مصرف قابل توجهی در پوشش ضربی در سطح برای جلوگیری از پخش شدن گل و خاک است نسبت به سایر پوشش ها اقتصادی تر می باشد برای مصارف بتن استفاده می شود.

مخلوط شن و طبیعی : چنانچه از اسمش برمی آید ترکیبی از شن شکسته و ماسه طبیعی است که با هم میکس میشود این ترکیب برای بتن ریزی های دستی گاهاً مناسب است ضمن اینکه از جداول استاندارد و بتن ها پیروی می کند دارای استحکام بسیارخوبی می باشد معمولاً هنگام ساخت بتن اقدام به مخلوط آنها می نماید ولی این شرکت با رعایت نسبت های استاندارد کار میکس کردن را در شرکت انجام داده و آنرا بصورت آماده به مشتری ارائه می نماید.

کفی خاکی : مخلوطی از ماسه با درصد خاک نسبتاً بالا این محصول علاوه بر اینکه برای ایجاد فضای سبز و باغچه کاربرد دارد در کارهای ساختمانی غیر حساس مثل دیوار چینی نیز کاربرد دارد که مصرف آن در ساختمان بستگی به تشخیص و سلیقه مصرف کننده دارد و برای کارهایی که نسبتاً حساس هستند به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

قلوه سنگ : در کار ساختمان سازی برای پی ریزی و پشت دیوار ها کاربرد دارد چنانچه با آهک وخاک مخلوط شود استحکام قابل ملاحظه ای ایجاد می نماید و علاوه بر این در کارهای تزئین لبه باغچه ها و نمای بعضی از دیوارها و فرش کردن معابر باغات و ویلاهای ییلاقی کاربرد زیادی دارد

ماسه بادی: سنگدانه های بسیارریز هستند که بطور طبیعی در کنار دریا یافت می شوند. این شرکت آنرا با کیفیت بسیار خوب و عاری از هرگونه خاک و مواد زائد و همچون ذرات آهکی و آلی تولید می نماید این محصول برای کشاورزی - بند کشی پر کردن زیر و روی لوله های گاز آب کابل های برق مخابراتی کاربرد بسیار زیادی دارد.

ماسه شسته4/0: این ماسه که بدلیل مشتری مناسب عاری از هرگونه خاک می باشد، برای اولین بار توسط گروه معدنی سنگ سا در شرکت شن سازان هراز تولید   می شود.ترکیب دانه بندی آن گاهاً مناسب بوده و قطر درشت ترین دانه از 4/0 میلیمتر تجاوز نمی کند، تولید این ماسه با کیفیت استاندارد از مصالح کوهی کار بسیار دشوار و زمانبری می باشد این شرکت برای اولین بار در کشور به منظور جلب رضایت مشتریان مبادرت به تولید و عرضه آن نموده است.

شن نخودی: این محصول همانطور که از نامش مشخص است ابعادی در حدود قطر نخود دارد که در نتیجه غربال کردن مخلوط حاصل می شود. این محصول بصورت طبیعی و شکسته پس از شستشو به مشتری ارائه میگردد. مورد مصرف آن بستگی به نیاز و سلیقه مشتری دارد.

خاک رس آسیابی: این گونه خاک پس از استخراج و عملیات فرآوری و غربال ریز دانه حاصل می شود دارای چسبندگی بسیار بالایی می باشد و برای آماده سازی سطوح داخلی ساختمان برای گچ کاری کاربرد اصلی و فراوان دارد معدن بعثت اولین و شاخص ترین تولیدکنندگان این محصول در منطقه غرب استان تهران می باشد.

خاک رس سرندی: این خاک که در مقایسه با نوع آسیابی آن دانه درشت تر می باشد، برای مصارف و با خواص نرمی و چسبندگی که دارد بستر بسیار مناسب و پر استحکامی را بوجود می آورد برای مصارف فضای سبز و گل کاری بسیار مناسب است برای مصرف باغات به هیچ عنوان توصیه نمی شود برای رشد کردن ریشه درختان مزاحمت ایجاد می کند.

خاک رس پشت سرندی: این خاک با داشتن دانه های درشت و متخلخل وزنی نسبتاً سبک داشته و کاربرد بسیار مناسبی برای پرکردن کرسی ساختمان دارد و می توان آن را جایگزین پوکه معدنی نمود البته بدلیل اینکه وزن آن از پوکه سنگین تر است توصیه می شود برای پوشش بام با پوکه معدنی مخلوط شود.