شرکت تعاونی شن سازان هراز

شرکت تعاونی شن سازان هراز

شرکت تعاونی شن سازان هراز

این شرکت که در استان مازندران ( جاده هزار) واقع گردیده است. با داشتن سوابق و تجربه‌ای شایان توجه ٬ در امر تبدیل واریزه‌های کوهی به انواع شن و ماسه استاندارد ٬ یکی از شرکت‌های بزرگ و شاخص در استان مازندران می‌باشد. این شرکت در حال حاضر تأمین‌کننده شن و ماسه بخش قابل توجهی از پروژه‌های عمرانی مهندسی آن استان است. و تاکنون گام‌های مفید و قابل توجهی در امر استاندارد‌سازی محصول شن و ماسه برداشته است ٬ به طوری که می‌توان گفت در سطح کشور یکی از پیشگامان این امر محسوب می‌شود. ضمن اینکه توانسته به موفقیت‌های چشمگیری در استان مازندران نایل گردد. و همچنین افتخارات قابل توجهی هم در آن استان کسب نموده است.
این شرکت در سال ۱۳۷۶ با شماره ثبت ۱۲۲۸ تحت عنوان شرکت تعاونی واریزه کوهی هردورود آمل به منظور پیروی از اصل ۴۴ قانون اساسی کشور و ارج نهادن و تحقق بخشیدن اهداف عالیه بخش تعاون تأسیس گردیده است. و در سال‌های اخیر به خاطر روان بودن تلفظ نام به شرکت شن سازان هراز تغییر نام داده است.
این شرکت آمادگی دارد برای تأمین انواع شن و ماسه پروژه‌های عمرانی در استان مازندران و استان‌های همجوار و مشاوره در زمینه کارکردن با مواد اولیه کوهی که از ویژگی خاصی برخوردار است و انتخاب و تأمین ماشین آلات مناسب و طراحی و چیدمان خط تولید اقدام به انعقاد قرارداد بنماید.

گروه معدنی سنگسا

استعلام قیمت

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟